iPhone 9

Z Apple iPhone 8, który sprzedaje się w dużych ilościach od premiery we wrześniu 2017 roku, wiele już zaczęło koncentrować się na tym, co przyniesie iPhone 9.

Istnieje kilka plotek, które już krążą, i złożyliśmy je tutaj razem, abyście także mogli się podekscytować tym, co może przynieść iPhone 9.
Na pierwszy rzut oka

Kiedy wyjdzie? 21 września
Ile będzie kosztować? 699 GBP – 949 GBP
Identyfikator twarzy
Kamera TrueDepth
Brak przycisku Home ID Touch
Większy ekran

Kiedy wyjdzie iPhone 9?

Wiedząc, kiedy iPhone 9 wychodzi, jest jedną z najprostszych rzeczy do przewidzenia. Przez ponad dziesięć lat Apple w dużym stopniu przylgnęło do tego samego harmonogramu, na który składa się specjalne wydarzenie uruchomieniowe, po którym następuje data wysyłki.

Wydarzenie rozpoczyna się zwykle w drugi wtorek września. Mając to na uwadze, możesz chcieć wyczyścić swój plan na wtorek 11 września 2018 roku. Specjalna inauguracja odbędzie się w USA, a różnica czasu działa na korzyść tych, którzy pracują na dziennej zmianie: możesz ustawić alarm zegar na godzinę 18:00 i transmisja na żywo z wydarzenia.

Data wysyłki jest zazwyczaj planowana na drugi piątek po wydaniu specjalnego. Oznacza to, że iPhone 9 rozpocznie się w piątek 21 września 2018 roku.

Ile będzie kosztować?

Apple iPhone 9 może być wyceniany w tym samym regionie, co iPhone 8. Apple z pewnością będzie chciał uniknąć wyceny następnego iPhone’a o wartości powyżej 1000 funtów, które byłoby zbyt bogate dla wielu potencjalnych nabywców. Mogliśmy zobaczyć iPhone’a 64 o pojemności 64 GB w cenie 699 funtów i iPhone’a 9 Plus o pojemności 256 GB w cenie 949 funtów. Nie powinieneś martwić się zbytnio o metkę, ponieważ będzie ona częścią miesięcznego czynszu przy zakupie iPhone’a 9 na podstawie umowy.

Projekt i funkcje iPhone 9 – najnowsze plotki

Najgorętsze plotki o iPhone’ach 9 otaczają rozmiar ekranu. Jest tak prawdopodobnie dlatego, że iPhony wydają się być nieco mniejsze w porównaniu do innych smartfonów. Najnowsze plotki sugerują, że będą dwa rozmiary iPhone’a 9, z których większy będzie znany jako iPhone 9 Plus; spodziewamy się, że telefony zmierzą odpowiednio 5,8 “i 6,5”.

Na iPhone’ie 9 Plus może pojawić się energooszczędny wyświetlacz OLED. Zapewniają one głęboką czerń i żywsze kolory. Są one jednak droższe w produkcji, więc koszt iPhone’a 9 może być obniżony przy użyciu mniej kosztownego wyświetlacza LCD.

Nie spodziewamy się żadnej aktualizacji na iPhone X, która według firmy Apple pozostanie jednorazowa, stworzona z okazji dziesięciu lat iPhone’a. Zamiast tego spodziewamy się, że ekskluzywna technologia iPhone X znajdzie drogę do iPhone’a 9 i iPhone’a 9 Plus. Powinno to obejmować oszałamiający pełnoekranowy wyświetlacz bez ramki i rozpoznawanie twarzy Face ID 3D, obsługiwane przez kamerę TrueDepth.

Opiera się również na bezprzewodowym ładowaniu na odległość. To może zapewnić wygodę na zupełnie nowym poziomie, a iPhone 9 nie musi być umieszczony na macie do ładowania w celu naładowania. Nie wiemy na pewno, czy to się stanie, ale chcielibyśmy, jeśli to prawda, UWIELBIAMY.

Jest całkiem prawdopodobne, że iPhone 9 będzie miał układ Bionic A12 o architekturze 7nm. Czy to brzmi technicznie? Cóż, jest, ale to całkiem łatwe do zrozumienia! Układ Bionic A11 ma architekturę 10 nm, a im mniejsza jest ta liczba, tym mniejszy jest chip. Układ 7nm to świetna wiadomość, ponieważ mniejsze chipy zużywają mniej energii, co oznacza mniej wizyt na ładowarce lub maty ładującej.

Czego oczekujemy od Apple iPhone 9

Odkładając plotki – oto, co chcielibyśmy zobaczyć w Apple iPhone 9:

Wodoodporny. IPhone 8 przeszedł pewną drogę z jego odpornością na rozbryzgi wody i deszczu IP67. Chcielibyśmy jednak uzyskać ocenę IP68, która oznaczałaby, że iPhone 9 może być zanurzony w wodzie, co umożliwia fotografowanie pod wodą.

W zestawie AirPod. Fajnie, że iPhone jest wyposażony w EarPods, ale czy nie byłoby wspaniale, gdyby bezprzewodowy zestaw AirPods znalazł się w pudełku?

Podwójny aparat. Chcielibyśmy, aby podwójny aparat stał się standardem i nie tylko będzie cechą modelu Plus.

http://100mb.pl/

Micorazon Autor