Jak pobierać muzykę z YouTube

Konwertuj muzykę z YouTube do formatu MP3 za pomocą bezpłatnych narzędzi online. Pokażemy Ci, jak pobierać utwory z YouTube, aby słuchać offline.

Subskrypcje muzyki są drogie i często możesz korzystać z utworów obsługiwanych przez reklamy dostępnych w serwisie YouTube. To dobrze, gdy masz połączenie z internetem, ale co z tym, kiedy tego nie robisz?

Napisaliśmy wcześniej o tym, czy pobieranie filmów z YouTube jest nielegalne lub moralnie niepoprawne i z pewnością narusza zasady i warunki YouTube. Nie zalecamy niczego, a w tym samouczku będziemy konwertować tylko nasze własne filmy przesłane do YouTube.

Skoncentrujemy się na usłudze online o nazwie convert2mp3, ale jest to jedna z wielu. Wszystkie mają bardzo podobną procedurę, która polega w istocie na wprowadzeniu adresu URL wideo z YouTube do paska wyszukiwania, dodaniu tagów i pobraniu.

Zanim zaczniesz, powinieneś także wziąć pod uwagę, że YouTube oferuje usługę subskrypcji, która pozwala pobierać i słuchać w tle muzyki bez reklam. YouTube Music Premium jest już dostępny w USA, Australii, Nowej Zelandii, Meksyku i Korei Południowej i wkrótce będzie dostępny w Wielkiej Brytanii i Europie. Kosztuje 9,99 USD / 9,99 GBP miesięcznie, ale jest bezpłatny, jeśli subskrybujesz już Muzykę Google Play.

Znajdź adres URL filmu w YouTube

Znajdź wideo, które chcesz przekonwertować na YouTube, a następnie kliknij je prawym przyciskiem myszy i wybierz “Kopiuj adres URL filmu”.

Możesz również skopiować adres URL bezpośrednio z paska adresu.

Przejdź do strony konwertującej YouTube na MP3

Teraz przejdź do konwersji mp3 w przeglądarce. Wklej adres URL filmu do pola tekstowego, naciskając Ctrl + V. Kliknij “Konwertuj”.

Możesz też użyć paska wyszukiwania, aby wyszukać określony film z formatu convert2mp3, bez przechodzenia do serwisu YouTube.

Dodaj tagi

Na następnej stronie ustawisz tagi dla utworu.

Bezpośrednie opcje dotyczą nazw wykonawców i ścieżek, ale jeśli rozwiniesz “zaawansowane tagi”, możesz również ustawić nazwę albumu i użyć miniatury wideo jako obrazu okładki.

Będziesz mieć również okazję posłuchać MP3 i sprawdzić, czy działa poprawnie.

Po zakończeniu kliknij przycisk “Kontynuuj”.

Pobierz plik MP3

Na następnej stronie pojawi się przycisk umożliwiający pobranie pliku MP3. Kliknij to.

Plik MP3 zostanie pobrany na twój komputer. Poszukaj go w folderze Downloads lub w dowolnym miejscu na komputerze, do którego masz wybrane pliki do pobrania.

Możesz także udostępnić link do przekonwertowanego pliku, zapisać go na koncie Dropbox lub łatwo kliknąć, aby rozpocząć nową konwersję.

 

www.gamesworld.com.pl
www.faberfaber.pl
www.pandasc.pl
zlotypionek.pl
www.planszowadabrowa.pl
www.grajcarnia.pl

Micorazon Autor