Jak pobierać muzykę ze Spotify

Pobieranie i zapisywanie muzyki ze Spotify to funkcja dostępna dla klientów Premium Spotify. W tym artykule pokażemy, jak pobierać muzykę z Spotify.

Jeśli chcesz pobrać muzykę z Spotify, możesz to zrobić, będąc na Spotify Premium. Usługa kosztuje 19,99 PLN miesięcznie i umożliwia pobieranie i słuchanie muzyki w trybie offline. W tym artykule pokazujemy, jak pobierać muzykę z Spotify na iOS, Android, Mac i PC.

Jak pobierać muzykę ze Spotify

Jeśli chcesz uzyskać Spotify, możesz pobrać go za darmo z oficjalnej witryny. Możesz też pobrać go za darmo w Sklepie Play, jeśli masz na urządzeniu z Androidem lub App Store, jeśli masz urządzenie z iOS.

Po pobraniu aplikacji lub zainstalowaniu programu możesz swobodnie korzystać z Spotify. Jeśli jednak chcesz legalnie pobierać muzykę z Spotify, powinieneś zasubskrybować Spotify Premium. Możesz wypróbować usługę bezpłatnie przez 30 dni, a następnie zacząć płacić opłatę abonamentową za 19,99 PLN miesięcznie.

Po uzyskaniu Premium możesz pobierać i słuchać muzyki w trybie offline. Przejdziemy przez platformę stacjonarną i mobilną.

Jak pobierać muzykę z Spotify: słuchaj offline na komputerze

Na komputerze Mac lub PC zaloguj się na swoje konto i przejdź do swoich list odtwarzania lub biblioteki.

Jeśli nie dodałeś jeszcze muzyki, po prostu znajdź ulubione utwory i kliknij je prawym przyciskiem myszy, aby dodać je do biblioteki lub listy odtwarzania. Możesz też nacisnąć małe trzy kropki obok prawej strony utworu, aby otrzymać opcję dodania.

Przejdź do swojej biblioteki i listy odtwarzania, a zobaczysz przełącznik, aby słuchać utworów offline: “Dostępne w trybie offline”.

Po włączeniu opcji Spotify udostępni te utwory offline, gdzie pobierze utwory i umożliwi ich słuchanie w dowolnym momencie. Będzie można zobaczyć pobrane utwory za pomocą okrągłego symbolu wskazującego proces pobierania. Po zakończeniu zostanie zastąpiona zieloną strzałką skierowaną w dół.

Na koniec, jeśli chcesz zmusić Spotify do przejścia w tryb offline, przejdź do opcji Plik w lewym górnym rogu programu i kliknij opcję “Tryb offline”.

Słuchaj offline na iOS i Androidzie

Po pobraniu aplikacji upewnij się, że masz początkowo połączenie z internetem.

W aplikacji przejdź do wybranej piosenki lub albumu, a zobaczysz przycisk “Pobierz” u góry listy odtwarzania. Po wybraniu opcji będziesz mógł pobierać swoje utwory.

Pamiętaj, że musisz mieć usługę Spotify Premium dla tej usługi i że będziesz początkowo potrzebować połączenia z Internetem. Jeśli korzystasz z tej usługi za pośrednictwem sieci komórkowej, upewnij się, że masz wystarczającą ilość danych do obsługi swoich pobrań.

Po pobraniu utworów, które chcesz słuchać w trybie offline, możesz włączyć tryb offline, przechodząc do ustawień, które można znaleźć w menu po lewej stronie.

Przełącz “Offline” u góry menu ustawień, aby móc słuchać pobranych utworów bez względu na to, czy masz połączenie z internetem, czy nie.

Pamiętaj, że pobieranie utworów może zająć miejsce w smartfonie, więc upewnij się, że masz dość, zanim pobierzesz wiele albumów.

Polecamy: gry planszowe

Micorazon Autor