Jak przenieść aplikacje na nowy telefon

Przeniesienie wszystkich danych na nowy telefon jest zawsze wyzwaniem. Czy nie byłoby pięknie, gdybyś mógł łatwo przenieść swoje aplikacje? Pozwól nam pokazać, jak.

Upewnij się, że jesteś zalogowany na swoje konto Google na starym telefonie. Będziesz mógł to sprawdzić pod swoimi ustawieniami, a następnie na kontach.
Następnie znajdź ustawienia kopii zapasowej telefonu. Będzie się to nieznacznie różnić w zależności od telefonu, ale zazwyczaj będzie można je znaleźć w zakładce ustawień ogólnych.
Gdy znajdziesz tam drogę, pojawi się opcja “Utwórz kopię zapasową moich danych” lub podobną. Dzięki temu wszystkie osobiste elementy Twojego telefonu, takie jak aplikacje, hasła i ustawienia, zostaną przesłane na serwery Google.
Po uruchomieniu nowego telefonu pobierz aplikację dysk Google i zaloguj się przy użyciu swoich danych logowania Google. Stamtąd możesz przejść do opcji i zapisanych kopii zapasowych, znaleźć najnowszy z nazwą starego telefonu i zastosować go.

Dysk Google następnie pobierze kopię zapasową i zastosuje ją w telefonie.
Wszystkie wybrane ustawienia i aplikacje pojawią się i będą wyglądać tak, jakbyś nigdy nie wychodził z domu.

Jeśli konfigurujesz nowy telefon, zapoznaj się również z naszym przewodnikiem dotyczącym wysyłania wiadomości tekstowych!

Micorazon Autor