Jak zablokować reklamy w systemie Android

Masz dość reklam, które nachalnie przeszkadzają Tobie w korzystaniu z telefonu z Androidem? Nasz samouczek przedstawia cztery proste sposoby usuwania reklam na telefonie lub tablecie z Androidem.

Jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób blokować reklamy w systemie Android, prawdopodobnie zobaczysz porady dotyczące plików z hostami i tak dalej. Przerażające, prawda? Dobrą wiadomością jest to, że istnieje wiele łatwiejszych sposobów blokowania wyskakujących reklam na Androidzie – wszystko, czego naprawdę potrzebujesz, to pobrać bezpłatną i prostą aplikację.


Zarówno standardowe reklamy, jak i wyskakujące reklamy są nie tylko uciążliwe na urządzeniu mobilnym, ale mogą poważnie zaszkodzić rachunkowi telefonicznemu, jeśli masz ograniczony plan transmisji danych. Pobieranie ciężkich stron internetowych zajmuje wystarczającą ilość danych: nie potrzebujesz dodatkowych opłat, aby załadować wiadomość marketingową od reklamodawcy.

Zablokowanie tych reklam jest łatwe, ale może być konieczna zmiana przeglądarki internetowej. Wybierz na przykład Operę lub przeglądarkę bloków reklam i możesz zablokować wyświetlanie wszystkich reklam na telefonie, ale nawet jeśli chcesz pozostać przy Chrome, możesz wyłączyć wyskakujące reklamy.

Oto cztery sztuczki, dzięki którym możesz cieszyć się znacznie bardziej komfortowo i bez reklam. Możesz także sprawdzić najlepsze przeglądarki mobilne.

Użyj przeglądarki Opera

Jest to zdecydowanie najprostszy sposób na uniknięcie reklam podczas przeglądania w systemie Android, ponieważ bezpłatna przeglądarka Opera Browser zawiera teraz wbudowany bloker reklam. Jednak może to nie być idealne rozwiązanie, jeśli używasz przeglądarki Google Chrome lub Firefox na innych urządzeniach (jeśli tak jest, zobacz naszą trzecią wskazówkę).

Nie musisz robić nic specjalnego – po prostu zainstaluj Operę i używaj jej tak, jak każdej innej przeglądarki, bez żadnych kłopotów z reklamami.

Możesz pobrać przeglądarkę Opera Browser bezpłatnie z Google Play.

Zainstaluj bezpłatną przeglądarkę Ad-block

Inną alternatywą dla twojej obecnej przeglądarki jest bezpłatna przeglądarka Ad-block Browser, stworzona przez tę samą firmę co notoryczne rozszerzenie pulpitu AdBlock.

Możesz pobrać Adblock Browser bezpłatnie z Google Play.

Blokuj wyskakujące reklamy w Chrome

Jeśli naprawdę przeszkadzają Ci tylko wyskakujące reklamy, a nie chcesz instalować drugiej przeglądarki, mogą one zostać zablokowane w przeglądarce Google Chrome.

Uruchom przeglądarkę, stuknij w trzy kropki w prawym górnym rogu ekranu, a następnie wybierz Ustawienia, Ustawienia witryny.

Przewiń w dół do Wyskakujące okienka i upewnij się, że suwak jest ustawiony na Zablokowany.

Użyj trybu Oszczędzania danych

Jeśli przyklejasz Chrome, możesz zrobić kolejny krok, by uniknąć gromadzenia danych w internecie.

Oszczędzanie danych kompresuje aspekty stron internetowych, które nie są wymagane na urządzeniach mobilnych. Zapewnia bardziej płynne przeglądanie Internetu i oszczędza na rachunkach za transmisję danych, ponieważ telefon nie musi już zajmować się zbędnymi reklamami i animacjami.

Może to prowadzić do nieco bardziej płaskiego przeglądania stron internetowych i może się zdarzyć, że niektóre strony internetowe będą wyglądać nieporęcznie. Ale zawsze możesz wyłączyć Oszczędzanie danych – to dwusekundowa praca.

Otwórz Chrome, a następnie kliknij ikonę menu z trzema kropkami w prawym górnym rogu. Wybierz Ustawienia, a następnie Znajdź Oszczędzanie danych. Upewnij się, że jest ustawione na On.

http://www.gryfbet-gielda.pl/

Micorazon Autor