Jak zrobić zrzut ekranu na iPhone X

Bez przycisku głównego, jak zrobić zrzut ekranu na iPhone X nie jest od razu oczywiste. Wyjaśnimy najprostszy sposób przechwycenia ekranu.

Dzięki technologii Face ID zawartej w nowym iPhonie X firmy Apple, odwieczny przycisk domu wreszcie zniknął. Pod wieloma względami jest to pozytywne, ponieważ zapewnia w dużej mierze nieprzerwany wyświetlacz (z wyjątkiem wycięcia u góry).

Ale zmiana oznacza, że ​​istnieją teraz nowe sposoby realizacji codziennych zadań.

Firma Apple nakreśliła, w jaki sposób osiągnąć większość z nich w tym pomocnym przewodniku, ale jedną z często poszukiwanych funkcji brakujących na liście jest wykonanie zrzutu ekranu.

Nie obawiaj się, doradca techniczny zawsze służy pomocą. Pokazujemy więc prosty sposób przechwytywania zawartości ekranu na iPhone X.

Wykonanie zrzutu ekranu

W starszych modelach iPhone’a lub wciąż całkiem nowych w przypadku iPhone’a 8 i 8 Plus zrobienie zrzutu było prostą kombinacją przytrzymywania jednocześnie przycisku zasilania i przycisku Home.

Oczywiście, jak już wspomnieliśmy, iPhone X pojawia się bez drugiego z tych elementów sterujących i dlatego wymaga innego podejścia.

Aby uchwycić obraz na ekranie, należy nacisnąć przycisk boczny (ten, który włącza i wyłącza urządzenie) i jednocześnie nacisnąć przycisk zwiększania głośności na przeciwległym boku urządzenia.

Jeśli zrobisz to pomyślnie (talent ma nacisnąć i przytrzymać przez sekundę, a następnie zwolnić) ekran powinien migać na biało, a zobaczysz miniaturę zrzutu ekranu w lewym dolnym rogu.

Naciśnięcie ikony otworzy ekran edycji, na którym można przycinać i opisywać obraz. Gdy jesteś szczęśliwy, wybierz opcję Gotowe w lewym górnym rogu, a otrzymasz możliwość usunięcia go lub zapisania zrzutu ekranu w bibliotece Zdjęć.

To jest to. Nie miliony mil od sposobu, w jaki to robiłeś, i sprawiedliwego zamiany na nowy wyświetlacz od krawędzi do krawędzi.

Aby uzyskać więcej wskazówek, jak maksymalnie wykorzystać możliwości swojego iPhone’a, przeczytaj nasze przewodniki, Jak ustawić piosenkę jako niestandardowy dzwonek i Jak przesyłać zdjęcia z komputera na iPhone’a.

https://staryswiat.com.pl/

Micorazon Autor