Najlepsze chińskie telefony budżetowe 2018 r.

Kupowanie w Chinach jest najlepszym sposobem na uzyskanie telefonu klasy średniej w okazyjnej cenie. W naszym przewodniku po chińskich telefonach sprawdzamy najlepsze tanie urządzenia.

Wszyscy chcemy kupić więcej za nasze pieniądze, a to obejmuje również sytuację, gdy szukamy naszego następnego smartfona. Jeśli nie chcesz płacić za nazwę, wiedz, że możesz uzyskać o wiele więcej za swoje pieniądze z chińskiego telefonu niż przy zakupie klasy podstawowej od Samsunga lub Sony.

Wybraliśmy kilka najlepszych opcji budżetowych na uzyskanie taniego chińskiego telefonu.

Twój przewodnik zakupu najlepszych chińskich telefonów w 2018 roku

Będziesz także musiał zaakceptować nieco dłuższy czas dostawy (chociaż oferowana jest bezpłatna dostawa międzynarodowa) i zaakceptować, że w przypadku awarii coś będzie znacznie trudniej odzyskać pieniądze.

Warto zwrócić uwagę na obsługiwane przez telefon pasma komórkowe: wiele chińskich telefonów nie obsługuje 800 MHz 4G LTE. To nie znaczy, że nie będą działać w ogóle w Polsce, ale jeśli twoja sieć opiera się tylko na tej częstotliwości dla 4G, to co najwyżej dostaniesz 3G.

Mówiąc o umowach, nie dostaniesz żadnej na chiński telefon. Zamiast tego musisz kupić telefon płacąc z góry, a następnie kupić starter tylko na kartę SIM, ale jeśli masz na to środki, jest to znacznie lepsza opcja i możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy na dłuższą metę.

Omówiliśmy niektóre z tych rzeczy, które powinieneś rozważyć w naszym przewodniku po zakupie chińskiej technologii.

Jeśli możesz żyć z tymi wszystkimi rzeczami, kupowanie kolejnego smartfona z Chin to najlepszy sposób na uzyskanie wyjątkowej oferty na nowy telefon. Poniżej podsumowaliśmy jedne z najlepszych tanich chińskich telefonów – smartfony, za które zapłacisz dwa lub trzy razy więcej niż w Wielkiej Brytanii, USA lub Europie. Jeśli chcesz zapłacić nieco więcej i uzyskać jeszcze więcej za swoje pieniądze, zapoznaj się także z naszym przewodnikiem po najlepszych chińskich telefonach.

Najlepsze chińskie telefony budżetowe

1. Honor 9 Lite

Honor 9 Lite może nie mieć wszystkich modowych wad, ale jest to jeden z najtańszych telefonów oferujących ekran 18: 9 z konstrukcją bezelową. Jest to atrakcyjny telefon i ogólne specyfikacje są dobre, w tym nie mniej niż cztery kamery. Nie ma bezbłędnej wydajności, ale nie można narzekać na mniej niż 200 funtów, co czyni go najlepszym telefonem na każdą kieszeń.

2. Huawei P Smart

Z przyzwoitym ekranem 18: 9, P Smart to świetny telefon z Androidem, który powinien spodobać się każdemu, kto szuka taniego telefonu z umową. Jednak fakt, że jest tak podobny do Honor 9 Lite (który kosztuje 30 £ mniej przy zakupie bez karty SIM) sprawia, że ​​trudno go polecić, zwłaszcza, że ​​Honor ma kilka dodatkowych funkcji – dual SIM i drugi przedni aparat – który brak Huawei.

Polecamy:

dogin.pl

staryswiat.com.pl

3. Xiaomi Mi A1

Jesteśmy wielkimi fanami telefonów Xiaomi, ale wiele razy byliśmy sfrustrowani przez MIUI. Mi A1 i Mi 5X są do wszystkich celów i tego samego telefonu, z wyjątkiem jednego uruchamia Android One i inne MIUI 8.5. To ogromna wiadomość: w końcu mamy telefon Xiaomi, na którym naprawdę możemy wejść na pokład w Wielkiej Brytanii i Europie.

Sam Mi A1 to dobrze zbudowany i przyzwoity wszechstronny telefon z systemem Android klasy średniej. To nie jest najszybszy telefon, jaki kiedykolwiek widzieliśmy, a jego słabo oświetlone zdjęcia mogą być błędne. Brakuje ładowania bezprzewodowego, futurystycznego pełnoekranowego wyświetlacza, rozdzielczości Quad-HD, wodoodporności, a nawet NFC.

Ale za około 200 funtów oferuje niesamowitą wartość, dobrą wydajność, dobry aparat, ładny design i przyzwoite oprogramowanie z aktualnymi aktualizacjami zabezpieczeń. Jeśli masz ograniczony budżet, trudno pomyśleć o cenie podobnego telefonu, który wykona lepszą pracę.

4. UMIDIGI S2 Pro

Model S2 Pro marki UMIDIGI oferuje niesamowitą wartość za zaledwie 200 funtów dzięki dużemu wyświetlaczowi 18: 9, ogromnej baterii i pojemnym wewnętrznym schowkom. Wydajność i fotografia są adekwatne, dzięki czemu jest to doskonały wybór w zakresie budżetu do średniego zasięgu i warto rozważyć jako alternatywę dla Moto G6, jeśli potrzebujesz dodatkowej pamięci masowej lub funkcji dual-SIM.

5. UMIDIGI Z1

Nie jest tak szybki, jak jego poprzednicy, z którymi ma ten sam, ale wciąż tak samo piękny wygląd, ale lubimy dodatkową moc baterii i miejsce do przechowywania oraz ulepszone kamery Z1. Bardzo podoba nam się też cena – za 139 £ UMIDIGI Z1 to bardzo imponujący budżetowy telefon.

6. Xiaomi Redmi Note 5A (2 GB)

Model 2 GB RAM, który przeglądaliśmy, nie posiada funkcji w porównaniu z lepszymi opcjami Redmi Note 5A, które kosztują niewiele więcej. Nie ma skanera linii papilarnych, wolniejszego procesora, mniej imponującego aparatu do robienia selfie, mniej pamięci i pamięci.

Ale nic z tego nie odbiega od tego, że ten super-budżetowy smartfon oferuje niezwykłą wartość poniżej 70 funtów. Nie wyróżnia się w żadnej konkretnej rzeczy, ale jest w stanie dla mniej wymagających użytkowników i ładnie zaprojektować dla telefonu z tworzyw sztucznych.

Jeśli kupisz Notatkę 5A, zdecydowanie zalecamy wybór globalnego wariantu w celu poprawy łączności i wstępnej instalacji usług Google.

7. Xiaomi Redmi 4A

The Redmi 4A się starzeje, a mimo to pozostaje bardzo dobrym telefonem z budżetem i przyzwoitym wszechstronnym na 100 funtów. Choć brakuje w nim nowocześniejszych aspektów, takich jak skaner linii papilarnych, konstrukcja metalowa i wyświetlacz 18: 9, prawie niemożliwe jest dyskutowanie w tej cenie. Od tego czasu model 4A został zastąpiony przez 5A, ale tak naprawdę nie ma różnicy w podstawowej specyfikacji, co czyni tę ofertę jeszcze lepszą, jeśli można ją znaleźć po najniższej cenie. Zalecamy model globalny pod warunkiem, że będziesz zadowolony z MIUI 8.5.

8. Xiaomi Redmi Note 4X

Nie jest to ogromne ulepszenie w Redmi Note 3 lub Note 4, ale edycja Note 4X Global jest wygodnym telefonem dla użytkowników.

9. Nubia Z17 Mini

Jest tańszy niż najlepsze telefony budżetowe, ale często bije je na głowę pod względem wydajności. Dla pieniędzy dobrze wyglądający sprzęt Nubia Z17 Mini jest więcej niż wystarczający, szkoda, że ​​nie ma najnowszego oprogramowania Android.

10. Elephone S8

Elephone S8 ma wiele do zaoferowania poniżej 400 złotych, w tym duży, bardzo przyzwoity ekran Quad-HD 16: 9, ale nie jest to upgrade do Elephone S7, na który liczyliśmy. Jego konstrukcja jest prawdziwym odejściem, bardziej Mi Mix Mk II niż Elephone S7 Mk II, i traci ładne akcenty, takie jak gniazdo microSD i słuchawki, przy jednoczesnym ulepszaniu akumulatora, portu ładowania i kamer.

Micorazon Autor