Najlepsze telefony z Androidem 2018 r.

Jest duży wybór, jeśli chodzi o telefony z Androidem. Sprawdzamy i oceniamy najlepsze 10, które możesz teraz kupić.

Pojawiają się nowe telefony przychodzące przez cały czas, zwłaszcza jeśli chodzi o świat telefonów z systemem Android. IPhone firmy Apple może być popularny, ale telefony z systemem operacyjnym Google zapewniają duży wybór.

Tutaj osobiście testujemy każdy telefon, abyśmy mogli Ci zaoferować najlepsze, które możesz kupić w danym momencie. Tutaj ranking 10 najlepszych, ale stale sprawdzaj, ponieważ nowe będą dodawane regularnie.

Do tej pory w 2018 roku mieliśmy pękanie telefonów z Androidem, takich jak Samsung Galaxy S9 i Huawei P20 Pro. W drodze jest jeszcze więcej, w tym LG G7, OnePlus 6 i HTC U12.

Twój przewodnik zakupu najlepszych telefonów z Androidem w 2018 roku

Nadal możesz zastanowić się nad iPhonem, ale przed podjęciem ostatecznej decyzji warto wypróbować niesamowitą ofertę telefonu z Androidem. Choć masz do wyboru tylko kilka telefonów Apple, każdy znajdzie coś dla siebie, jeśli chodzi o Androida.

Najlepsze telefony z systemem Android są produkowane przez takie firmy jak Samsung, Huawei, LG, OnePlus, Sony, HTC i inne.

Są w różnych kształtach, rozmiarach, kolorach i każdy ma punkty sprzedaży – czy to elegancka wodoodporna konstrukcja, masywny wyświetlacz lub nie mniej niż trzy kamery. Czasami możesz dostać to wszystko w jednym telefonie.

Ponieważ często płacisz za te telefony powyżej 600 PLN, możesz spodziewać się najwyższej jakości budowania i najnowszych funkcji sprzętowych i programowych. Różnice między urządzeniami mogą być minimalne, więc wiele z nich sprowadza się do osobistych preferencji.

Jeśli są one zbyt drogie, mamy też dedykowane tabele dla telefonów klasy średniej i telefonów z ograniczonym budżetem. Więc znajdziesz coś, bez względu na to, ile musisz wydać.

Zrobiliśmy co w naszej mocy, aby uszeregować telefony według kolejności, biorąc pod uwagę budowanie, wartość, wydajność i funkcje. Jednak upewnij się, że otrzymasz telefon odpowiedni do Twoich potrzeb – może to nie być po prostu telefon na najwyższym miejscu.

Zwróć uwagę, że tam, gdzie telefony są bardzo podobne – takie jak S9 i S9 Plus – wybraliśmy ten, który naszym zdaniem lepiej jest pojawić się na wykresie. Jest tak, że 10 telefonów jest ładnie zróżnicowanych, zapewniając szerszy wybór, ale nie wybrana wersja nadal jest prawidłowym wyborem.

Przejście do naszych szczegółowych recenzji pomoże nam uzyskać szczegółowe wyniki testów, zdjęć testowych i innych.

Oto one, najlepsze telefony z Androidem, które możesz teraz kupić.

1. OnePlus 6

OnePlus 6 może nie mieć wszystkiego na ostatecznej liście, ale to nie ma znaczenia.

Jeśli naprawdę potrzebujesz więcej luksusowych przedmiotów, takich jak bezprzewodowe ładowanie i pełna hydroizolacja, musisz wydać więcej – i możesz to zrobić, jeśli masz budżet.

W przeciwnym razie model 6 jest wszechstronny i zawiera wszystkie najważniejsze funkcje, których potrzebujesz, aby uzyskać niezrównany pakiet w cenie. Dla większości ludzi 6 to absolutna okazja.

2. Samsung Galaxy S9

Nie ma wątpliwości, że Galaxy S9 jest jednym z najlepszych telefonów roku. Oferuje znakomite, wszechstronne doświadczenie dzięki Samsungowi, który doskonale łączy projekt, sprzęt i oprogramowanie, aby stworzyć telefon atrakcyjny dla wszystkich użytkowników.

Wystarczy wydać więcej na Galaxy S9 +, jeśli naprawdę chcesz dodatkowej kamery, większego ekranu i innych wewnętrznych aktualizacji – więcej pamięci RAM, pamięci masowej i większej baterii nie są tak zauważalne.

Nie możemy jednak uniknąć faktu, że usprawnienia – a mianowicie kamera i dane biometryczne – są niewielkie i pod wieloma względami S9 jest taki sam jak S8, ale z wyższą ceną. Te z zeszłorocznego modelu raczej nie będą w stanie uzasadnić aktualizacji, a te na S7 lub wcześniejszych mogą chcieć pobrać S8 po znacznie niższej cenie.

3. Huawei P20 Pro

W P20 Pro Huawei dostarczył wspaniały telefon, który powinien znaleźć się na twojej krótkiej liście wraz z Galaxy S9 i iPhone X. Oczywiście, są pewne problemy, takie jak brak stabilizacji dla wideo 4K, brak gniazda słuchawkowego i brak ładowania bezprzewodowego, ale jeśli twoim priorytetem jest fotografia to P20 Pro nie zawiedzie.

Dodaj do tego długą żywotność baterii, podwójne gniazda SIM i świetny ekran, a otrzymasz kompletny pakiet: jest to jeden z najlepszych telefonów 2018.

Jest to o wiele więcej niż zwykły model, więc zaoszczędź 200 GBP na zwykłym P20, jeśli nie masz nic przeciwko “tylko” dwóm tylnym kamerom, bez hydroizolacji i ekranowi LCD w stosunku do OLED.

4. Samsung Galaxy Note 8

Galaxy Note 8 jest drogi, ale najlepsze rzeczy w życiu nie są tanie. Jeśli zdołasz ociągnąć cenę, jesteśmy naprawdę zajęci notatką 8. Dopóki jej nie zobaczysz, zastanawiasz się, dlaczego ktokolwiek wybrałby ją na tańszy Galaxy S8 +, ale sam S Pen uzasadnia tę różnicę cenową.

Wydajność jest hukiem, ekran jest niesamowity, a fotografia jest trudna do zniesienia. Nawet Bixby pokazał, że jest czymś innym, niż nadmiernie zawyżoną, niepotrzebną cechą, której się obawialiśmy.

Potencjalne minusy to kosztowna metka, nieco dziwny skaner odcisków palców i bardzo wysoki szklany korpus, który jest bardziej kruchy niż telefony z metalowymi korpusami.

5. Google Pixel 2

Pixel 2 to nudny telefon, dopóki go nie włączysz. Niespotykany sprzęt topi się, aby zaprezentować wam krwawą wizję przyszłości Androida, z uczeniem maszynowym w pełni zintegrowanym. Nie jest jeszcze do końca, ale właśnie tam zmierzamy.

Kamera, jedna soczewka na niektórych konkurentach, jest lepsza niż większość z nich w większości sytuacji dzięki doskonałemu oprogramowaniu na pokładzie. Dostajesz tę korzyść tylko wtedy, gdy kupujesz sprzęt Google, a firma w końcu zdaje sobie sprawę z końcowego produktu, który Apple tworzy od dekady.

Jeśli chcesz, aby smartfon się zarumienił i sprawił, że Twoi znajomi będą zazdrośni, nie będziesz chciał Pixela 2. Ale jest szybszy niż Galaxy S8 i robi lepsze zdjęcia. Zapewnia najlepszą na świecie jakość obsługi aparatu i oprogramowania na dowolnym smartfonie z systemem Android.

6. LG V30

W V30 jest coś, co można polubić, ponieważ jest tak, jakby LG wziął G6 i ulepszył go w kluczowych obszarach, a nawet udoskonalił i tak elegancki wygląd. Teraz cena jest bardziej rozsądna 599 funtów, możemy bardzo polecić ten telefon, który oferuje doskonały design, ekran, aparaty i audio.

7. Huawei Mate 10 Pro

Mate 10 Pro jest z pewnością jednym z najlepszych telefonów Huawei i chociaż aparaty nie są tak dobre jak Pixel 2 XL, ma lepszy ekran, większą żywotność baterii i tyle samo mocy obliczeniowej.

W rzeczywistości, z procesorem AI jest prawdopodobnie więcej na pokładzie, ale nie ma gwarancji, że aplikacje będą się z niego korzystać. Nawet jeśli nie, to wciąż jest znakomity telefon.

8. Google Pixel 2 XL

Pixel 2 XL to fantastyczny telefon. Jest dobrze zaprojektowany, dobrze zbudowany i wygląda świetnie. Problemy z ekranem mogą Cię zniechęcić i nie zapominaj, że nie ma gniazda słuchawkowego ani gniazda microSD.

To tutaj pojawia się Galaxy S8 Plus: jest nieco tańszy i ma obie te cechy, a także pasuje do Pixela w niemal każdym obszarze.

Pixel wygrywa z jakością aparatu – tylko – ale ma tę zaletę, że zapewnia szybkie aktualizacje przyszłych wersji Androida i nieograniczoną ilość miejsca na zdjęcia i filmy przez trzy lata.

9. HTC U11 +

U11 + to najlepszy wysiłek HTC od dłuższego czasu z imponującą specyfikacją za cenę, łącznie z 128 GB pamięci w standardzie. Podoba nam się również ulepszony ekran i hydroizolacja, ale telefon będzie zbyt duży i ciężki dla wielu użytkowników.

Wentylatory HTC powinny zostać ulepszone, ale na szerszym rynku U11 + nie wychodzi na szczyt w żadnej kategorii. Są lepsze telefony do fotografii, audio, wyświetlania i projektowania. Edge Sense jest tutaj punktem sprzedaży, ale możesz dostać to samo na tańszym Pixelu 2.

10. Razer Phone

Telefon Razer, jeśli jesteś graczem, to idealny smartfon. Może nie konkurować ze smukłymi, cienkimi smartfonami, ale ma wspaniały wyświetlacz 120 Hz. Jest to ogromna różnica w grach na telefon, szczególnie w połączeniu z stereofonicznymi przednimi głośnikami z certyfikatem Dolby ATMOS i aplikacją, która pozwala dostroić wydajność gier w zależności od aplikacji.

Ale podczas gdy wyświetlacz jest idealny, nie możemy tak naprawdę powiedzieć o konfiguracji kamery. Tylna konfiguracja z dwoma kamerami nie jest zła, ale jakość przechwytywanych obrazów nie wystarcza, aby konkurować z innymi aktualnymi flagami, ponieważ łatwo jest wykryć obszary agresywnego usuwania szumów, nawet w przypadku stosunkowo dobrze oświetlonych zdjęć.

Micorazon Autor