5/5 - (1 vote)

Korzystanie z aplikacji Samsung Shop jest bardzo proste. Pobierz ją na swoje urządzenie mobilne ze sklepu Google Play lub Apple App Store i rozpocznij zakupy. Skorzystaj z wyjątkowych ofert oraz okazji*. Zamawiaj urządzenia z bezpłatną przesyłką, a gdy tylko potrzebujesz, skontaktuj się z naszymi ekspertami.

Intuicyjne i wygodne zakupy w aplikacji

Wejdź do świata zakupów poprzez aplikację Samsung Shop. Wybierz interesującą Cię kategorię sprzętów i poznaj dostępne modele urządzeń marki Samsung. Sprawdzaj specyfikacje oraz stosowane przez producenta technologie.

Konkretne urządzenia znajdziesz również dzięki intuicyjnej wyszukiwarce, a następnie możesz je dodać do swojej “listy życzeń”. Samego zamówienia dokonasz łatwo i wygodnie. W aplikacji możesz na bieżąco śledzić swoje przesyłki.

Gdy tylko potrzebujesz, możesz liczyć na wsparcie wykwalifikowanych ekspertów na całodobowym czacie, którzy mogą przygotować dla Ciebie rekomendację wybranych produktów. Ciesz się bezpieczną, bezkontaktową dostawą swoich przesyłek, stawiając na zakupy w aplikacji – a przy okazji zgarniaj zniżki Samsung*.

Zniżki Samsung i inne korzyści Samsung Shop

W aplikacji Samsung Shop czekają na Ciebie spersonalizowane doświadczenia zakupowe. Możesz znaleźć w niej unikalne zniżki Samsung*. Otrzymuj także powiadomienia mobilne o ofercie marki, dostosowanej do Twoich potrzeb oraz zainteresowań.

Wśród korzyści możesz liczyć na bezpłatną wysyłkę oraz bezproblemowe zwroty. Z poziomu aplikacji możliwe jest śledzenie przesyłki na bieżąco. Szczegóły ofert znajdziesz w aplikacji Samsung Shop oraz w zamieszczonych w niej regulaminach.

*Szczegóły ofert w aplikacji Samsung Shop oraz w dostępnych w niej regulaminach.

Bogata oferta urządzeń marki Samsung

Co możesz znaleźć w aplikacji Samsung Shop? Wiele sprzętów oraz akcesoriów marki Samsung. W zależności od Twoich potrzeb możesz sięgnąć po urządzenia mobilne z ekosystemu Galaxy: smartfony Galaxy, tablety Galaxy Tab, smartwatche Galaxy Watch czy inteligentne słuchawki Galaxy Buds.

Przeczytaj również:  Jak wybrać idealne etui iPhone 13 Pro?

Chcesz stworzyć unikalną aranżację swojego domu? Postaw na dostępne w aplikacji urządzenia Bespoke AI (pralki, suszarki, lodówki jednodrzwiowe lub Side by Side oraz inne sprzęty AGD marki Samsung) i dopasuj ich design do swojego stylu życia oraz wystroju wnętrza. W aplikacji znajdziesz także oferujące wysoką jakość obrazu telewizory Samsung Smart TV Neo QLED 8K czy Samsung TV 4K OLED.

Wraz ze sprzętami Samsung wyposażonymi w AI stwórz swój inteligentny dom i sięgnij po lodówki Family Hub oraz inne urządzenia połączone w Internet of Things dzięki SmartThings**.

**Aplikacja SmartThings jest dostępna na urządzeniach z systemem Android (wersja 8.0 lub wyższa) i iOS (wersja 13 lub wyższa). Wymagane połączenie Wi-Fi i posiadanie Samsung Account.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.